Balık Burcu Erkeğini 2020 Yılında Neler Bekliyor?

0
1058

Balık burcu erkeği ve 2020 yılından beklentileri, bu yazımızda bulabilirsiniz. Balık burcu erkeğinin duygusal gelişimleri ve 2020 yılına yansıması ile birlikte yıllık burç analizini en doğru adresten öğrenebilirsiniz.

 

Balık burcu erkeğini 2020 yılında kariyer hayatı beklemektedir. Yapısal olarak liderlik vasfı olmayan bir burçtur. Utangaç yapısı yüzünden hayatının iş fırsatlarını kaçırmaktadır. Ama 2020 yılında şans kapıları öyle açık olacak ki bu özelliklerini telafi edecek. Yine iş yerinde yöneten değil yönetilen olacaktır. Takım arkadaşları ile o kadar uyumlu çalışacak ki herkes tarafından ilgi çekecektir. Aynı pozisyonda olup başka şirketlere transfer olabilirsiniz. Hayatınızda ilk defa bu kadar hedeflerinize bağlı olacaksınız. Balık burcu erkeği olarak 2020 yılının başında kurduğunuz hedeflerin meyvesini 2020 senesinin ortasında alabilirsiniz. Balık burcu kadınına göre daha az hassas ve duygusal olabilirsiniz. Ama bu sizin bu özellikleri taşımadığınızı göstermez. Aşk hayatınız 2020 yılında da hüsranla sonuçlanabilir. Balık burcu erkeği olarak yeni birileri ile tanışabilirsiniz. Ama ne yazık ki kısa süreli ilişki yaşarsınız. Eğer evliyseniz ya da sevgilinizle uzun bir birlikteliğiniz varsa bu sene ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ne kadar duygusal ya da kırılganda olsanız 2020 senesinde gülümsemeyi yüzünüzden eksik etmemelisiniz.

 

Koç Burcu Kadının 2020 Yılında Neler Bekliyor?

 

Koç burcu kadını aylık yorum olarak 2020 yılında sizi neler beklediğini merak ediyorsanız bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. 2020 yılının aylarında sizleri kariyer açısından büyük fırsatlar bekliyor. 2020 senesinde Mars 6 ay boyunca sizinle beraberdir. Bu süre zarfınca iş veya eğitim hayatınızda sayısız başarılara imza atabilirsiniz. Koç burcu kadını finansal anlamlarda çok fazla kazanabilirsiniz. Özellikle 13 Mayıs ve 7 Haziran arasında finansal anlamda hiç beklemediğiniz kazançlar elde edebilirdiniz. Kazandığınız parayı birikim yönünden iyi değerlendirmelisiniz. Çünkü gelecek yıllar da koç burcu kadını olarak ciddi finansal sorunlar yaşayabilirsiniz. 2020 yılında aşk ve ilişki konusunda maalesef o kadar şanlı olamayabilirsiniz. Eğer yalnız bir koç kadını iseniz 2020 yılında da yalnızlığınıza devam edebilirsiniz. Erkek arkadaşınız ile ilişkinizi dengeli bir şekilde yürütebilirsiniz. Ne yazık ki ilişkinizi bu senede evliliğe taşıyamazsınız. 2020 yılının kasım ve aralık aylarında eşiniz ile ciddi kavgalar yaşayabilirsiniz. Koç burcu kadını olarak bu kavgalar karşısında sakince davranmalısınız. Ciddi bir sağlık sorunu ile karşılaşmazsınız. Ama aşk hayatınızın yüzünden psikolojik destek alabilirsiniz.

 

Boğa burcu kadınını 2020 Yılında Neler Bekliyor?

Boğa burcu kadını olarak aşk ve arkadaşlık ilişkileriniz olağanüstü olacak. Özellikle uzun zamandır durgun olan aşk hayatınız alevlenebilir. 2020 yılından itibaren temmuz ayına kadar aşk hayatınız çok iyi bir dönemde gözükmektedir. Yalnız temmuzdan sonra Satürn’ ün hareketinden dolayı yapacağınız ilişkiler ciddi bir testten geçebilir. Ciddi bir ilişkiniz varsa haziran ayları gibi evlilik teklifi alabilirsiniz. Sağlık açısından ruhsal bir rahatsızlık gözükmeyecektir. 2020 yılının ilk aylarında burun, boyun ve cinsel organlarınızla alakalı ciddi rahatsızlıklar görebilirsiniz. Bu durum geçici bir süredir. Kısa sürede iyileşip eski sıhhatli durumunuza kavuşacaksınız. 2020 senesinin temmuz ayından sonra iş hayatınızda ciddi kararlar vermek zorunda bırakılacaksınız. Boğa burcu kadını olarak her zaman mantıklı kararlarla ön plana çıktığınızdan ciddi kararlar karşısında yine en doğru kararları vereceksiniz. Bir boğa burcu kadını olarak mücadele etmeyi çok sevdiğinizden kariyer basamaklarını hızlı çıkacaksınız. İş ve eğitim alanında nisan ve mayıs aylarında yükselişe geçeceksiniz. Bu aylarda iş hayatınızda terfi alabilirsiniz. Nisan ve mayıs sizin aylarınız olduğundan dolayı size çok fazla torpil geçecek gibi.

Boğa burcu kadını aylık ve yıllık gelişimleri ile birlikte en güncel ve tarafsız burç yorumlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Burçlar ve yükselen burçlar ile birlikte gezegenlerin yörünge üzerindeki hareketlerini inceleyebilirsiniz. Bu sayede dikkat etmeniz gereken aylık harita ve yıllık harita ile birlikte 2020 yılı için burcunuzun durumuna uygun sizi neler beklediğini önceden kestirebilir ve buna uygun önlem alabilirsiniz.

Sizlere sunulan burç yorumlarında, sadece burç analizi yapılmaz. Aynı zamanda burcunuzun o hafta ya da o ay karşılaşacağı gelişmeler, tehlikeler veya mutlu gelişim olayları hakkında da bilgi verilir. Sakınmanız gereken, uzak durmanız gereken ya da yapmanız gereken olumlu adımların tavsiyesi verilir. Bu sayede sayfamızdan sadece hayatınızı burçlara göre düzenlemek isteyen kişilerin ve evrene olumlu mesajlar göndermek isteyen kişilerin her fırsatta yararlanması gereken imkânlar ile bu sayfayı takip edebilirsiniz. En güncel burç yorumları ve en güncel tüyolar ile birlikte hem kendinizin hem de yakınlarınızın hayatına kolaylıkla yön verebilirsiniz. Unutmayın her şey evrenden ne istediğiniz.

CEVAP VER