Erkeklerin duymaya hoşlandığı en tatlı sözler

0
2921

İlişkilere hep kendi tarafımızdan bakmayalım. Sevdiğimizi kişiden bir çok hoş söz duymak istiyor ve bize hep hoş davranmalarını istiyoruz. Böyle davranarak hoş bir ilişki yakalayamayız. Şunu kabul etmeliyiz ki biz kadınlar nasıl hoş kelimeler duymak istiyorsak erkeklerde en az bizim kadar hoş kelimeler duymak istiyor. Basit bir kelime bile erkeklerin o gününü çok mutlu geçirmelerini sağlıyor. Ve bu durum ilişkilerinizin güçlenmesini sağlıyor.  Güzel bir ilişki yaşamak isteyen bayanlara bu yazımızı okumasını şiddetle tavsiye ediyoruz.

  • Çok yakışıklısın

Erkekler egolarının şişirilmesinden hoşlanırlar.  Böyle bir iltifatta bulunmanız onun sizi etkilediği anlamına gelmektedir. Eğer partnerinizle aranızda bir sorun varsa bu çok etkili bir söz olacaktır.

  • Teşekkür ederim.

Küçük bir teşekkür herşeyi değiştirir. Sizin için birşey yaptığında ona teşşekkürü çok görmeyin. Sizin teşekkür ettiğinizi duymak onun sizin için daha çok çaba sarf ettireceğini gösterir.

  • Sana güveniyorum

Herşeyin en iyisini yapacağınızdan herşeyin en doğrusunu bildiğinizden vaz geçerseniz iyi edersiniz. Bazı şeyleri eşlerinizin insiyatifine bırakın. Sonuç mükemmel olmayabilir ama onu yinede takdir edebilirsiniz.

  • Senin yanındayım

Her ne olursa olsun onun yanında olacağınızı göstermek ona bağlılığınızı gösterecektir.

  • Dinliyorum

Erkekler kadınlara nazaran birşey olduğunda genelde suskunlaşırlar. Onu sık boğaz etmeyip her fırsatta bişey anlatıığında dinleyeceğinizi ona hissettirin.

  • Günaydın hadi biraz cilveleşelim

Bu sözü direk söylemeyebilirsiniz. Fakat onunla cilveleşmek istediğinizi ona hissettirebilirsiniz.

  • Özür dilerim

İlişkinizde her zaman iyi şeyler olmaz. Çok derin çıkışlar olabilir. Böyle durumlarda suçlu olan tarafsanız özür dilemekten çekinmeyin.

CEVAP VER