İştah kesmenin süper yolu

0
1346

Hepimizin iştahla şikayeti var. Peki iştah nasıl kesebiliriz? İşte iştah kesmenin yolları siz takipçilerimiz için yayında.

İştah kesmenin yolları:

İştah kesmek için porsiyon azaltmaya gerek olduğunuzu biliyorsunuz demi. Ancak bazen çok fazla yiyebiliyoruz. İştahımızın fazla açık olmasından dolayı. Peki bu durumda iştah kesmeyi nasıl yapacaz? İştah kesme yollarının yaşam koçları açıklıyor.

Tarçınlı süt içerek iştah kesebilirsiniz

Bir su bardağı sıcak süte bir kaşık tarçın karıştırıp tüketebilirsiniz. İkindi vakti,gece yatmadan 2-3 saat önce tüketiniz. İştahınızın kapandığını göreceksiniz.

Düşünce ve his yoluyla iştahınızı kesin

İştah kesmeyi size teknik olarak anlatacağım. Ancak işin birde duygusal yönü var. İnsanın iradesi ve inancı oldukta sonra yarım porsiyon kebabla da doyabilir. Yani iştah kesmede inanç ve istek çok önemlidir.

Yemeğe başlarken

Canım seninle kilo vermek için az yemeliyiz. Az yemeliyiz ki hedefimize ulaşalım diyelim.

Detoks suyu ile iştah kesin

Kaynamış suların içine nane,limon,tarçın ekleyerek bir çok detoks suyu hazırlayabilirsiniz. Detoks suyları iştah kesmenize yardımcı olacaktır.

Naneli sakız çiğneyerek iştahınızı kesin:

Nane,tarçın ve benzeri kokusu hoş olan bir çok şey doyma hissi verebilir. Açıktığınızı hissettiğinizde naneli sakız çiğneyerek kendinize dur diyebilirsiniz.

CEVAP VER