Kadınlar yatakta ne ister

0
5794

Eğer kadınları mutlu ederseniz size istediklerini verirseniz sizi mutlu edeceğinden emin olabilirsiniz. Peki kadınlar ne ister ? 1kadin.net olarak sizlere kadınların ne istediğin cevaplarını yayınlıyoruz. Kadınları yakından tanımak ve yatakta onları mutlu etmenin yollarını sizinle paylaşıyoruz.

*Kadınlar sevişirken konuşmak ister

Kadınlarla ilişkiye girmeden önce onun güzel göründüğünü ve güzel koktuğunu duymak ister. Saçlarının harika göründüğünü hatta mastürbasyon yaparken onu hayal ettiğinizi söyleyiniz. Emin olun zafer sizin olacaktır.

*Kadınlar erotik öpüşmek ister

Kadın zevk noktalarından biride dudaklarıdır. Sevişmeye başlarken dudaktan başlamak zevkli dakikaların yaşanacağının garantisidir.

*Kadınlar klitoral orgazm ister

Kadınlar için önemli bir sırrı açıklıyoruz. Vajinal orgazm çoğu kadın için zordur. Hatta bazen partneri mutlu etmek için orgazm taklidi yaparlar.  Bu durum malesef mutlu olmadığı için erkekten onu uzaklaştırır. Kadınları kendinize bağlamak için mutlaka klitoral orgazm olmasını sağlayın.

*Kadınlar uzun sevişme ister

Kadınların fiziksel yapısı nedeni ve yetiştiği toplum açısından sevişmeye hazırlanma süresi uzun olacaktır. Burada erkeğe büyük görev düşmektedir.  Sabır ,istek ve şefkatle onunla ön sevişmeleri uzun tutmalı kadın uyarılmalı ve kendini rahat hissettirilmelidir.

*Kadınlar geç boşalan erkek ister

Bazı erkeklerde erken boşalma sorunu vardır. Malesef bu sorun kadını çok mutsuz eder ve erkekten soğumasını sağlar. Erken boşalma için belirli bir süre vermemiz mümkün değil ama aktif cinsel yaşam üç dakikanın altında boşalan erkekler var. Üç dakikanın altında boşalan erkekler erken boşalan kişiler olarak nitelendirilmektedir. Tekrar yaparak zihin gücünü kullanarak geç boşalmayı öğrenmek hem size hede partnerinize yapacağınız en büyük iyiliktir. Eğer psikolojik olarak boşalıyor iseniz uzmanlardan destek alabilirsiniz.

CEVAP VER