Yataş Bedding Kırlent Modelleri ile Oturma Odaları Can Buluyor

0
558

Oturma odası dekorasyonunuzun şıklık ve rahatlığı sunması çok önemlidir. Bunun için de dekorunuzu tamamlayan parçalara da yer vermek gerekiyor. Oturma gruplarının konforunu artıran, oturma odalarına görsel zenginlik katan tamamlayıcı ev tekstili ürünü dekoratif yastıklardır. Yataş Bedding, dekorasyonunuzu tamamlamak için sizleri ihtiyacınıza uygun kırlent modelleri ile buluşturuyor. Size de kendi tercihinize göre uygun modeli tercih etmek kalıyor.

Hikayenizi Anlatan Dekoratif Kırlent Modellerini Seçin

Kırlent, düz ve desenli, kare dikdörtgen ve daire şekilli dekoratif aksesuarlardır. Kişiye özgü dekoratif stillere göre farklı renk ve desenlerin kullanılmasıyla odalara farklı imajlar kazandırıyor. Bakımı oldukça kolay olan bu ev tekstili ürünü, makinede yıkanabilirliği ile pratik bir kullanıma sahip. Kırlent modelleri, sizi ve tarzınızı anlatma yeteneği olan bir ürün. Ancak bunun için yastıklarınız ile eşyalarınız arasındaki ideal uyumu yakalamanız gerekiyor. Dolayısıyla odanızda dekorasyonunuzu oluştururken kullandığınız renklerin, dokuların ve dekoratif tarzınızın uyumuna eşlik edecek kırlent modellerini seçmelisiniz.

Kırlent Modelleri ile Zamanlar Arası Yolculuğa Çıkın

Şehir hayatının enerjinizi düşüren stresinden arınmak isterseniz Yataş Bedding, birbirinden farklı kırlent rengi ve desenleri ile oturma alanınızdaki ambiyansı değiştiriyor. Mor, beyaz ve yeşil yapraklı kır çiçekleri, kanepeleriniz ile bütünleşiyor. June ve July model çiçekli model, oturma odalarınıza bahar esintisini getiriyor ve odanız adeta orkide ve menekşelerde bezenmiş bir kır bahçesine dönüşüyor. Bahar esintilerini yaşatacak bir diğer model olan Alda, nakışlı çiçek deseniyle odanıza ayrıca dokusal cazibe getiriyor ve sizi farklı zamanlara götürüyor.

Soğuk kış günlerine özel Yataş Bedding Ambra modeli, özellikle kış dekorasyonuna uygun bir ürün. Çift taraflı kullanımıyla modern ve pratiklik sunan Ambra peluş dokulu kırlent modeli, aynı zamanda sade renk ve toprak tonuyla odanıza ve soğuk günlerinize soft bir dokunuş yapıyor.

Oturma Odalarınız Modern Çağın Sanatkarlarıyla Buluşsun

Yataş Bedding’de odalarınıza sanatsal etkiler yaratan birbirinden canlı tasarımlar sizleri bekliyor. Andy Warhol kırlent modeli, rengarenk ve modern bir tasarıma sahip. Pop Art sanatının canlı renklerinin yansıtıldığı model, canlı renklerin kontrastlarından hoşlanan dinamik ruhlu kişilere özel tasarlandı. Yastık modelleri, dikkatleri tamamıyla kendi ve kanepelerinizin üzerine çekmeyi başararak çağdaş dekoratif tarzınızı ortaya koyuyor ve yaşam alanınıza enerji katıyor.

Her Tarza Uyumlu Dekoratif Yastık Modelleri

Sadelikten yana olanlara özel Lovel kırlent modelini dekorasyonunuzda yumuşak renk geçişleri için tercih edebilir ya da kontrast renklerle kombinleyebilirsiniz. Düz renklerde tasarlanmış bu kadife dokulu kırlent, gri, bej, su yeşili, gold, koyu yeşil, pudra ve mor renk seçenekleriyle odanıza modern bir hava katacaktır. İki farklı boyutu bulunan Lovel kırlent modelini düz ya da desenli eşyalarınızla rahatlıkla kullanabilir, modern çağın minimal dokunuşunu hissedebilirsiniz.

Oturma Odası Dekorasyonunuzu Kişiselleştirin

Oturma odalarınızı dekore etmeden önce oturma odanızın siz ve sevdiklerinize neler katmasını istediğinizi belirleyin. Oturma odanızın size huzur mu versin istersiniz, yoksa hareketlendirici bir etkiye mi sahip olsun istersiniz? Eğer sakinleştirici etki yaratsın istiyorsanız kanepelerinizin ve kırlentlerinizin doku ve renk uyumları, ışıklandırmalar ile birlikte sizi dinlenmeye davet etmeli ve huzuru çağrıştırmalı. Heyecanlandırıcı ve hareketlendirici olmasını istiyorsanız da, size enerji katacak canlı renkler hangileri ise odanızda onlara ağırlık vermelisiniz. Sakin ya da dinamik, hangi modu seçmek istediğinize karar verin.

Odanızı kararınıza göre şekillendirdikten sonra zamansız kırlent modellerinin katkılarıyla odalarınıza kişisel modunuzu yansıtabilirsiniz. Birbirinden uygun kırlent fiyatları ve çeşitli modelleri inceleyerek oturma alanlarınızı kişiselleştirmenin keyfini Yataş Bedding ile yaşayın.

CEVAP VER